O Nas

POLSKI PRODUCENT WALIZEK BAGIA

Dodajemy koloru każdej podróży - już 8 lat pracujemy dla Was!

Nieważne, czy planujesz wypad na weekend, długie wakacje, czy jedziesz w podróż służbową.

Mamy dla Ciebie walizki w pięciu uniwersalnych rozmiarach: kuferki, kabinowe, małe, średnie i duże dopasowane do wymogów bagażu pokładowego w samolocie.

Bagaż możesz kupić pojedynczo, a także w komplecie: trzech, czterech sztuk z dodatkowym kuferkiem, a nawet pięciu sztuk. Dla Twojej wygody jedna walizka wchodzi w drugą, dzięki czemu oszczędzasz miejsce w domu czy hotelu.

Co więcej, kiedy podróżujesz z dziećmi, dla nich też mamy coś zupełnie wyjątkowego – kolorowe walizeczki w kształcie zwierzaków. Dzieciaki je kochają!

A jeżeli masz ochotę się wyróżnić – proponujemy walizki ze specjalnym printem lub modnymi wzorami.

Szyku i elegancji doda Ci również bagażowa kolekcja VIP.

Najważniejsze jednak jest to, że wszystkie walizki wykonane są z solidnych i wytrzymałych materiałów, które zniosą nie jedną nawet najdłuższą podróż.

Do produkcji modeli twardych wykorzystujemy bardzo mocne i odporne na zarysowania tworzywo  – ABS oraz policarbon – odporne na złamania, uszkodzenia i obicia.

Nasze podróżne walizki mają w standardzie:

 szyfrowany zamek

 trwały stelaż wbudowany w walizkę

 ciche kółka obracające się o 360 stopni

 teleskopowe uchwyty dostosowane do wzrostu

 ABS, Policarbon - bardzo lekkie, zarazem twarde i wytrzymałe tworzywa lub materiał Codura

 suwak: możliwość zapięcia walizki na zamek szyfrowy lub własną kłódkę

 uchwyty: boczny i górny

 kieszeń wewnętrzną - jako przegrodę rozdzielającą wnętrze walizki

 dodatkowe pasy zabezpieczające wnętrze walizki

 podszewkę wysokiej jakości z suwakiem - do wykorzystania jako skrytka

W ofercie znajdziesz również miękkie torby podróżne, plecaki wycieczkowe, plecaki na laptopa, torby sportowe (fitness, siłownia), wagi lotniskowe oraz akcesoria podróżne.

walizka kabinowa, kabinówka, mała walizka, średnia walizka, duża walizka, twarda walizka, miękka walizka, torba podróżna, walizka na kółkach, plecak podróżny, plecak na laptopa, walizka z ABS, policarbonowa walizka, walizka z poliwęglanu, kolorowa walizka, walizka dla dziecka, dziecięca walizka, walizka zwierzak, mocne walizki, duże walizki, małe walizki, zestawy walizek, set, walizki bagia, torba podróżna, waga lotniskowa, plecak na laptopa, plecak podróżny, saszetka na dokumenty, twarda walizka, miękka walizka, materiałowa walizka, walizka z ABS, walizka z poliwęglanu, trwała walizka, walizka na kołach, walizka z teleskopem, walizka z szyfrem, pojemna walizka, walizka s, walizka m, walizka l, walizka xxl, bagaż podróżny